Praca jest dla nas bardzo ważna, o czym świadczy rosnąca z roku na rok zachorowalność na pracoholizm. Okazuje się jednak, że dążenie do wysokich stanowisk oraz chęć gromadzenia dóbr materialnych nie przekłada się pozytywnie na nasze zdrowie tak fizyczne, jak i psychiczne. W psychoterapeuta.online/ , coraz częściej można spotkać pacjentów, którzy za wszelką cenę decydują się zerwać ze swoim nałogiem. Czy jednak pomoc psychologiczna online może w tym pomóc?

 

 

O odpowiedź poprosiliśmy eksperta:
„Psychologia to moja praca i poniekąd sam jestem od niej uzależniony. Od początku studiów postanowiłem sobie, że będę pomagał ludziom i będę starał się jak najlepiej rozumieć ich problemy. Dziś wiem, że pomoc psychologiczna online to dla wielu z nich jedyna szansa na wyjście z nałogu. Praca daje ogromne możliwości, ale jeśli się w niej nadmiernie zatracamy przestajemy prawidłowo funkcjonować w świecie wykraczającym poza biuro”.

Pomoc psychologiczna online jest formą leczenia, która w Polsce z roku na rok jest coraz popularniejsza. Zaczynamy wreszcie dostrzegać negatywne aspekty dążenia do życia w luksusie i przepychu.

 

 

Badania potwierdzają, że wśród pracoholików znacznie częściej dochodzi do:
zachorowania na depresje
zachorowania na nerwice
kompleksów i obawy przed wykluczeniem społecznym
problemów rodzinnych spowodowanych oziębieniem relacji.

 


Z pomocy psychologicznej online może korzystać każdy. Wystarczy tylko odwiedzić portal poświęcony świadczeniem podobnych usług i rejestracja, która zajmuje zaledwie kilka minut.