Prowadzenie biznesu nieodmiennie powoduje konieczność posiadania wiedzy prawniczej, taka wiedza potrzebna jest już na początku drogi biznesowej podczas decyzji dotyczącej formy prawnej działalności, w zależnie od wybranego rodzaju spółki będę bowiem nasz biznes obowiązywały inne zasady oraz inne przywileje wynikające z danej formy prawnej.

W pewnym podstawowym zakresie przedsiębiorcy mogą samodzielnie korzystać z przepisów prawa, bez ryzyka, że pociągnie to dla nich przykre konsekwencje, są jednak i takie obszary, które wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasz portal powstał z myślą o codziennym wspieraniu przedsiębiorców w zakresie prawa. Będziemy omawiać tutaj aspekty biznesowej rzeczywistości, na które wpływa prawo. Służymy radą i fachową wiedzą w takich dziedzinach jak prawo administracyjne, gospodarcze, handlowe, prawo pracy i podatkowe.

Nasz zespół tworzą prawnicy i księgowi wyspecjalizowani w poszczególnych gałęziach prawa, omawiamy nie tylko przepisy, ale również komentarze do nich oraz ich stosowanie w praktyce biznesowej i sądowej.

Portal tworzymy z myślą o naszych Czytelnikach, dlatego zachęcamy do kontaktu i sugestii co do tematów, które powinniśmy poruszyć. Jeśli macie problem prawny prześlijcie go do nas, a my na łamach naszego serwisu odpowiemy na niego.