Rejestracja rozmów w firmie to świetne rozwiązanie, które daje wiele korzyści. Wielu przedsiębiorców korzysta z https://www.alfavox.pl/alfa-contact-center i ich rozwiązań do nagrywania rozmów. Jednocześnie ograniczają się po prostu zwykle do tak zwanego materiału dowodowego, by wiedzieć jak wyglądała rozmowa telemarketera z klientem jeżeli coś będzie się działo nie tak jak powinno.

 

Telefoniczna rejestracja rozmowydla pracodawców i klientów.
Telefoniczna rejestracja rozmowy.

 

Jak jeszcze można wykorzystać zarejestrowane rozmowy?

 

Według mnie najlepszy sposób, to analiza ich pod kątem umiejętności sprzedażowych twoich telemarketerów. Rejestracja rozmów sprawia, że widzisz jak marketerzy sprzedają. Czyli wiesz między innymi:

  • Kiedy łamie im się głos.

 

  • Jak panują nad swoim głosem.

 

  • Jak radzą sobie z argumentami.

 

  • Jak radzą sobie z obiekcjami klientów.

 

 
Dzięki temu możesz wykorzystać rejestrację rozmów w twojej firmie do tego, żeby podnosić kompetencje swoich pracowników. I robisz to na żywych przykładach. Nie musisz mówić ogólnych rad w stylu „Obiekcję x zbijamy tak, a obiekcję y zbijamy w ten sposób”.

 
Zamiast tego możesz wziąć rozmowę, wziąć pracownika i pogadać z nim o tym jak rozmawia. Dać mu wskazówki do tego co powinien zmienić. I będą to konkretne rady dopasowane do konkretnej osoby. Dlatego jeżeli twoja firma rejestruje rozmowy to wykorzystaj je w ten sposób. To doskonała okazja by podnosić umiejętności sprzedażowe telemarketerów.
Takie rozmowy dadzą o wiele więcej niż najlepsze szkolenia. To też jest kolejny powód, żeby rejestrować rozmowy w firmie. Dlatego wdróż nowoczesne rozwiązania i wykorzystaj je do rozwoju zawodowego swoich podopiecznych.